Festiwal Chrześcijańskie Granie 2012

Redakcja 06 listopada 2012 Aktualności Brak komentarzy »

Chrześcijańskie Granie 2012

Czy wiesz gdzie jest naprawdę Dobre Miejsce? Miejsce gdzie docenia się prawdziwe talenty i gdzie gości Boża miłość i zrozumienie? Takie miejsce istnieje naprawdę i jest całkiem blisko na Ziemi. To miejsce jest nawet bliżej niż myślisz. Takie miejsce jest właśnie w Warszawie na ulicy Dewajtis 3.

To Dobre Miejsce jest dostępne dla wszystkich. Wspiera młode talenty i chce tak jak my zmieniać świat na bardziej chrześcijański. A już w najbliższą piątek rozpocznie się tam II Festiwal Chrześcijańskie Granie.

Festiwal zostanie zainaugurowany w piątek 9 listopada na Mazowieckim Przeglądzie Piosenki Chrześcijańskiej. Przegląd potrwa do soboty. Zaprezentują się na nim młode zespoły tworzące zaangażowaną muzykę chrześcijańską. 10 listopada po przeglądzie czeka nas niezwykła uczta duchowa. O godzinie 18.00 rozpocznie się długo oczekiwane wydarzenie tego roku – Gala Złote Krążki 2012

Nagrody otrzymają:

  • Love Story – za najlepiej sprzedająca się płytę w sklepie Chrześcijańskie Granie
  • Arkadio– pierwsze miejsce w plebiscycie Płyta roku 2011 sklepu Chrześcijańskie Granie
  • Strona B – Debiut roku 2012 (nagroda publiczności i jury koncertu)

Zapowiadają się niezapomniane trzy godziny duchowo – muzycznej uczty.

11 listopada
w ramach Festiwalu Chrześcijańskie Granie odbędzie się projekcja filmu „Ja jestem”. Po filmie odbędzie się spotkanie z reżyserem Maciejem Bodasińskim. O godzinie 19.00 zapraszamy Was na Eucharystię.

A już 25 listopada zapraszamy Was na charytatywny koncert kończący ten festiwal. Wystąpi na nim wspaniała artystka Antonina Krzysztoń. Dochód z tego koncertu zostanie przekazany na rzecz Katolickiego Radia Warszawa.

Bilety na festiwal można kupić w sklepie Chrześcijańskie Granie, ul. Dewajtis 3 oraz przez internet już dzisiaj! Bilet/y zakupione on line należy odebrać minimum 15 minut przed koncertem w sklepie Chrześcijańskie Granie, Dewajtis 3 – wejście B, Warszawa.

Więcej informacji, bilety i dużo dobrej muzyki znajdziecie w sklepie Chrześcijańskie Granie.

Gorąco Was zachęcamy do odwiedzenia Dobrego Miejsca i uczestnictwa w Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Miejsce piękne wspomnienia i niezapomniane wrażenia.

Klub Książki Tolle.pl objął patronat medialny nad tym wydarzeniem.

Karolina Nowak


Zobacz też


Dodaj komentarz

Kolorem czerwonym oznaczono pola obowiązkowe